![]() |
Tweet |
ATO Yönetim Kurulu Başkanı Yücel BAYRAM CTB’yi ziyaret etti
Adana Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Yücel BAYRAM ve Meclis Başkanı İsmail ACI Ceyhan Ticaret Odası (CTB)’nı ziyaret etti.
Ev sahipliğini CTB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR, Meclis Başkanı Ali Cem SANDIKÇI , Meclis Üyesi Yücel KOÇ ve Genel Sekreter Yeliz AYDAR üstlendi.
Gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyeti dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı AYDAR, borsa için gerekli bilgileri aktarıp, borsayı daha ileriye götürebilmek için bilgi alışveriş paylaşımında bulundular.